Насолоджуйтесь Юркеш

5-7 липня 2019

Гумор та сатира, всі відомі й невідомі стилі в однім флаконі – гурт Yurcash / Юркеш на сцені фестивалю нескореної Nації “Холодний Яр” -2019.
Інтелігентно-інтелектуальний панк-рок з елементами симфонічного року, блюзу, хардкору, і все це щедро приправлено фолком.

Сміливі та оригінальні, завжди на позитиві для вас!
Справжнім шоком для жителів Києва і користувачів метрополітену став акустичний виступ гурту у вагонах метро. Відкриті для людей та прості душею,і дуже не простий в своїй творчості Юрко Юрченко, що у 2004 році заснував Гурт “YURCASH”. Зразу влетіли на Національний відбір до Євробачення з піснею “Патріот”, де посіли третє місце.

Популярність гурту принесла пісня «Мундіаль», кліп на яку з’явився перед стартом збірної України на чемпіонаті світу з футболу 2006 року. Того ж року у світ вийшов перший альбом «Ой», а вже через рік, у 2007-му – з’явився і другий під назвою «Менуети Тюльпани в целаФані».

5-7 липня 2019

с. Суботів Чигиринський р-н

Як свідомий українець Юрій з 2014-го року повністю відмовився від гастролей та співпраці із російськими виконавцями, виступаючи тільки у зоні АТО та у військових госпіталях.

У 2017 році взяли участь у 8 сезоні програми X-Фактор, де стали суперфіналістами.
Із піснею “Stop killing Love” “Yurcash” брав участь у Національному відборі до Євробачення-2018.

Гурт “Yurcash” продовжує штурмувати медіа простір та дивувати вишукану і не дуже публіку.
Зустрічайте вільного від шаблонів та ярликів Yurko-Yurcash Yurchenko та його найкрутішу команду “Yurcash” на фестивалі нескореної Nаціі “Холодний Яр”-2019, 5-7 липня, с.Суботів.

Categories: Новини