Бандерівські читання Юрій Сиротюк на гутірках

До вашої уваги презентація книжки на гутірковій сцені фестивалю нескореної нації “Холодний Яр”-2019.
«ЕКОНОМІЧНИЙ НАЦІОНАЛІЗМ ТА СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ»
БАНДЕРІВСЬКІ ЧИТАННЯ VІ Юрій Сиротюк

“В Україні намагаються створити ілюзію, що є лише два економічні полюси: державний соціалізм та ультралібералізм. Світовий досвід свідчить, що провідні країни світу давно відмовилися або активно відмовляється від цих економічних крайнощів та обирають шлях економічного націоналізму.

Саме цей шлях забезпечує успіх економічного прориву країн, що розвиваються, та закріплює економічне панування провідних країн.

Економічний націоналізм виходить передусім з довгострокових інтересів нації як спільноти, а не з егоїстичного пориву до наживи окремих її одиниць, з засад забезпечення самодостатності та економічної безпеки держави, гармонійного перерозподілу національного продукту»

У книзі містяться статті провідних вчених та дослідників економічного націоналізму, аналіз світового досвіду, рецепти всебічних, структурних соціально-економічних реформ в Україні. Ідейно наслідуючи ОУН, сучасні дослідники та практики кінцевим результатом реформ визначають соціальну та національну справедливість, яка дозволить нації нарешті з реалізувати успішний проект Української Самостійної Соборної Держави.

Окремим блоком представлена практичне втілення засад економічного націоналізму – досвід міських голів – націоналістів Івано-Франківська, Тернополя та Хмельницького.
У книгу також увійшли найкращі роботи міжнародного конкурсу для молодих науковців на тему «Економічний націоналізм як формула українського прориву», в яких розкрито питання інвестиційної політики, розвитку малого та середнього підприємництва, міграції трудових ресурсів, національних економічних інтересів.

VІ БАНДЕРІВСЬКІ ЧИТАННЯ відбудуться на фестивалі нескореної нації “Холодний Яр”-2019, 5-7 липня, с.Суботів, гутіркова сцена.


#ЮрійСиротюк #БАНДЕРІВСЬКІЧИТАННЯ #Презентаціякниги
#ХолоднийЯр #ХолоднийЯр2019 #Суботів #ФестивальНескореноїНації #Холодний_Яр