Чому фестиваль переїхав в Суботів

ЩЕ ТРІШКИ ПРО ЗМІНУ МІСЦЯ
Переїзд із Грушківки є болючим не лише для багатьох наших гостей, а й для організаторів. Грушківка уже стала рідним, комфортним і “намоленим” фестивальниками місцем.
Проте, спокійним та мирним це місце здавалося лише іззовні. Ви не знаєте цього, але щороку ФЕСТИВАЛЬ БУВ ПІД ЗАГРОЗОЮ ЗРИВУ. Все це через те, що частина землі, на якій ми проводили фестиваль, перебуває в оренді.
Орендар неодноразово погрожував організарторам зірвати фестиваль. Проте щоразу надзусиллями нам вдавалося залагодити конфлікт. Проте не цього року.
Тож ми змушені були покинути Грушківку, Дякуємо жителям села за те, що вони завжди нас підтримували та намагалися взяти участь у переговорах із орендарем.
Черкаємо українців із всього світу на новій мальовничій, історичній та сакральній локації. В одній із колисок українського духу – в Суботові. Там окрім самого фестивалю вам буде цікаво відвідати резиденцію Богдана Хмельницького, три криниці з цілющою водою та чудодійні купальні, неподалік столиця Гетьманської України – Чигирин. Про все це ми розповімо пізніше.

Фестиваль нескореної нації в Суботові

Згодом будуть детальні інструкції щодо транспортного сполучення та доїзду в Суботів.
Дані геолокації: