ЄВГЕН КАРАСЬ – засновник організації С14

член Ради громадського контролю НАБУ.
Створену Євгеном спільно з друзями організацію С14 – сміливо можна назвати лицарською. Боротьба за справедливість для українців, захист національної пам’яті, війна з корупціонерами та пряма й опосередкована війна з окупантами, 

Євген Карась. Фестиваль нескореної нації 2018. Холодний яр


Ви можете сказати, що багато інших організацій роблять те ж саме. Й це буде правдою. Просто С14 має свою родзинку: ознаку лицарства з хуліганським присмаком. Декого це лякає (в основному “стурбованих” європейців, які цей переляк ширять серед українців через ТВ). Проте давайте себе запитаємо: чи не були такими козацькі ватажки чи повстанці в період, коли Україна перебувала у війні? Чи й далі сперечатимемося про доцільність методів боротьби прямою дією? Про все це та більше ви зможете поговорити з Євгеном Карасем віч-на-віч на Маляровому джерелі у Грушківці.
Зустрінемося 6-8 липня у Холодному Яру!
ВЕЛИКА СЦЕНА: КОМУ ВНИЗ, КАРНА, От Вінта!, Тінь Сонця, Чумацький шлях, Tapolsky, Mnishek, Motanka, Гуляйгород GG, КораЛЛі, В Моїй Голові, Руслана Лоцман та інші.
ГУТІРКОВИЙ МАЙДАНЧИК: Леся Горліс-Горська, Василь Шкляр, Олег Тягнибок, Андрій Тарасенко, Лариса Ніцой, Юрій Сиротюк, Юрій Руф, Ірина Фаріон, Вогнеслав Змійович, Юрій Журавель, В’ячеслав Кириленко, Сергій Мерчук, Микола Величкович, Дмитро Ярош, Євген Букет, Ігор Гузь, Олег Куцин, видавництво “Залізний тато”. Список доповнюється.