АНДРІЙ БІЛЕЦЬКИЙ на гутірковій сцені

 

Народний депутат і голова “Національного Корпусу”. Засновник організації “Патріот України” – наймасовішої української націоналістичної організації на Сході України в 2000-х роках. Засновник і командир партизанського загону “Чорний Корпус”, з якого постав добровольчий батальйон, а згодом полк “Азов”. Один з ініціаторів підписання Національного Маніфесту, що вперше з 1940 року об’єднав українських націоналістів.

Як це з 150 бійцями звільнити півмільйонне місто від російських окупантів? Як це провести найуспішнішу контрнаступальну операцію в історії російсько-української війни силами одного полку “Азов”? Як це збудувати наймасовіший націоналістичний рух в новітній історії України?

Ці та інші питання Ви зможете задати Андрію Білецькому на Фестивалі нескореної Nації Холодний Яр 2018

Зустрінемося 6-8 липня у Холодному Яру!

ВЕЛИКА СЦЕНА: КОМУ ВНИЗ, КАРНА, От Вінта!, Тінь Сонця, Чумацький шлях, Tapolsky, Mnishek, Motanka, Гуляйгород GG, КораЛЛі, В Моїй Голові, Руслана Лоцман та інші.

ГУТІРКОВИЙ МАЙДАНЧИК: Леся Горліс-Горська, Василь Шкляр, Олег Тягнибок, Андрій Тарасенко, Лариса Ніцой, Юрій Сиротюк, Юрій Руф, Ірина Фаріон, Вогнеслав Змійович, Юрій Журавель, В’ячеслав Кириленко, Сергій Мерчук, Микола Величкович, Дмитро Ярош, Євген Букет, Ігор Гузь, Олег Куцин, видавництво “Залізний тато”. Список доповнюється.