Допоможіть Госпітальєрам зібрати гроші на автомобіль

Друзі, Госпітальєри збирають кошти на новий евакуаційний автомобіль! Частину коштів зібраних під час фестивалю ми передали, але потрібно більше! Долучайтесь, давайте разом допоможемо!
Картка для поповнення 4149 4390 1097 9387 (приват) Янішевська А.Р.
скільки пам’ятаю свої відвідування Фестиваль нескореної Nації Холодний Яр 2019, то там завжди було і є місце не лише для відпочинку, для улюбленої музики, лекцій, турнірів, а й для можливості долучитись до збору коштів на щось нагальне і важливе для наших військових у сьогоденній війні.
Цьогоріч, завдяки фестивалю, який об’єднав стількох з різних куточків країни, і тим, хто не проходив повз волонтерів зі скриньками, а також завдяки організаторам, які підтримали потребу Госпітальєрів у новій автівці, яка потрібна суто «на нулі» – ідея зібрати на новий позашляховик для евакуації поранених нарешті стала ціллю.
Від фестивалю, Зоя Бойченко, отримали старт – у 8000 грн. і величезна дяка усім, хто долучався!!!

Тому так, наче тільки-но закінчивши з «Укропом», Александр Гарбузов, розпочинаємо і просимо долучитись до збору на позашляховик Mitsubishi L200, приблизна вартість якого 3-4 тисячі $.
Наразі такі працюють на позиціях Госпітальєри Госпитальеры Hospitallers в евакуації і взагалі перевірені часом, але вони безліч разів ремонтувались, латались, підкручувались, чого тільки з ними не робилось. Машини втомлюються і потребують якісної заміни. І важливо, аби це сталось заздалегідь, ніж якась з них не зможе виїхати на виклик.
Дуже прошу долучатись, якщо є можливість!
Картка відкрита тільки під цей збір і звітність буде відповідна. буду вдячна за поширення!
Categories: Новини