Послідовно підтримуємо патріотичні заходи

Вже втретє свободівська фракція ініціювала закладення до обласного бюджету Черкащини коштів на проведення патріотичних заходів – Фестивалю Нескореної Нації “Холодний Яр”, що відбувається на початку липня поблизу Грушківки на Кам’янщині та серпневого Ше.фесту на малій Батьківщині Тараса Шевченка у Моринцях Звенигородського району. Ці найбільші заходи отримають за ініційованою націоналістами обласною Програмою національно-патріотичного виховання у 2018 році по 300 і 200 тисяч відповідно.

За цією ж Програмою буде профінансовано традиційний вже на Черкащині військово-патріотичний вишкільний табір “Гайдамацьке Коло” імені Захисників Конституції, який у 2018 році буде проводитися вже у три десятиденні зміни. Участь – безкоштовна. Минулого року у таборі, який проводить обласний Центр національно-патріотичного виховання спільно з молодіжною організацією “Сокіл”, участь взяло близько сотні юних черкащан. Кошторис цьогорічного заходу – 400 тисяч гривень. Реєстрація учасників розпочнеться вже з березня.

Дякуємо за підтримку!
P.S. Не всі депутати та чиновники погані Уже три роки успішно проводимо наш фестиваль у співпраці з ними. Дякуємо зокрема чиновникам Черкаської ОДА, особливо Віталій Коваль. Депутатам Черкаської обласної ради Юрій Ботнар, Оксана Ковбоша, Sergii Voronov, Volodymyr Volkovych, Віталій Чміль, Олександр Лошков за ініціативу в фінансуванні фестивалю, а всім іншим депутатам – за підтримку такого рішення.
Тож не сумуймо, не все і не всі ще пропали. Примножуймо таку співпрацю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *